- HAMA

Моделът е с регулируеми силиконови ъгли за закрепване на таблета.
Вградените метални ъгли са здраво закрепени и предпазват ръбовете на таблетите
Функция-стойка
Материал: Polyurethane (PU)
Размери: 21 x 13.5 x 10 cm
Тегло: 115 g
Цвят: Черен
За размер: 20.3.8 cm (8.0")
За удобна работа и за предпазване на таблетката от мръсотия и надраскване
Устройството може да остане в джоба по време на употреба
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
Моделът е с регулируеми силиконови ъгли за закрепване на таблета.
Вградените метални ъгли са здраво закрепени и предпазват ръбовете на таблетите
Функция-стойка
Материал: Polyurethane (PU)
Размери: 21 x 13.5 x 10 cm
Тегло: 115 g
Цвят: Черен
За размер: 20.3.8 cm (8.0")
За удобна работа и за предпазване на таблетката от мръсотия и надраскване
Устройството може да остане в джоба по време на употреба
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Тип аксесоар | Калъф |
| Диагонал (inch) | 8 |
| Диагонал (inch) | 8 |
| Цвят | Черен |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Материал | Полиестер |
| Материал | Полиестер |
| Размери | 21 x 13.5 x 1 cm |
| Размери | 21 x 13.5 x 1 cm |
| Тегло | 0.17кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Съвместим с MagSafe | Не |
| Слотове за карти (count) | 0 |
| Стойка | Да |
| Съвместим с безжично зареждане | Не |
| Защита от падане (m) | 0 |
| Водоустойчив | Не |
| Десен | Едноцветен |
| Тегло | 0.17кг |
Калъф за таблет HAMA Xpand, 20.3 cm (8"), Черен, 216426
Защитете вашия 8-инчов таблет с елегантния и функционален калъф HAMA Xpand. Тънкият му профил и здравата конструкция осигуряват надеждна ежедневна защита, като същевременно запазват лесен достъп до всички портове и бутони.
Ключови Предимства
- Перфектно прилягане — Проектиран специално за 8-инчови таблети, осигурява плътно и сигурно захващане.
- Издръжлива защита — Изработен от висококачествени материали за предпазване от удари и драскотини.
- Функционален дизайн — Прецизни изрези за портове, камера и бутони позволяват пълна функционалност без сваляне на калъфа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Съвместим размер на екрана | 8" (20.3 cm) |
Какво има в кутията
- Калъф за таблет HAMA Xpand
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









